"Drodzy Rodzice, przypominamy, że nasze przedszkole/szkoła nie organizuje ubezpieczenia grupowego dla dzieci. Dzieci szkolne można ubezpieczyć indywidualnie pod poniższym linkiem www.bezpieczny.pl/nnw-szkolne/07205Dzieci przedszkolne można ubezpieczyć indywidualnie pod poniższym linkiem www.bezpieczny.pl/przedszkole/07205

W razie pytań kontakt do opiekuna ubezpieczenia:  Sergiusz Grzenia, kom. 794684452"

 KOD RABATOWY: 07205

Zwracam uwagę, że ubezpieczenie indywidualne zaczyna działać następnego dnia po zakupie, przykład:
1. Rodzic dokonał zakupu 10 września - ubezpieczenie działa od 11 września. 
2. Przy kontynuacji nie ma problemu - nie będzie przerwy w ubezpieczeniu - warto jednak uczulać rodziców nowych uczniów, by nie opóźniali ubezpieczenia, bo jeśli w poprzedniej placówce była polisa grupowa, to ochrona skończyła się 31 sierpnia 2022
 

Jak dokonać ubezpieczenia