Od 13 września trwała w naszej szkole kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego. Plakaty wyborcze zostały wywieszone na korytarzu szkolnym. W czwartek dnia 30 września odbyły się wybory. Jedenastu kandydatów z klas I, II i III przedstawiło swoje programy wyborcze. Oto oni:

• Zosia Kulawik
  • Paulina Rduch
  • Paulina Rurarz
  • Filip Brychcy
  • Julian Pawlus
  • Patryk Mika
  • Milena Kątny
  • Wiktoria Wach
  • Natalia Reclik
  • Agata Jasek
  • Beata Rożenek

Wszyscy uczniowie otrzymali karty do głosowania, gdzie zaznaczali jednego wybranego przez siebie kandydata. Następnie karty wrzucano do urny. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza w składzie: pani dyrektor Jolanta Kominek, nauczyciel Elżbieta Waler i opiekun SU Iwona Kotyrba.     Wyborom towarzyszyła odpowiednia atmosfera ciszy i powagi.  Wyborcy, czyli uczniowie wszystkich klas poważnie podeszli do wyborów, wszystkie głosy były ważne. Dzieci czuły się w pełni głosy odpowiedzialne za wyniki swoich decyzji. Po zakończeniu głosowania Komisja Wyborcza podliczyła głosy i ogłosiła wyniki:

• Przewodniczący – Filip Brychcy
  • Zastępca – Wiktoria Wach
  • Skarbnik – Patryk Mika
  • Sekretarz – Agata Jasek
  • Redaktor – Paulina Rduch

Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w zorganizowaniu tegorocznych wyborów! Nowemu Samorządowi Uczniowskiemu naszej szkoły życzymy dużo sukcesów !!!