Pod takim hasłem w poniedziałek (5.06.23r.) odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny. Po przedstawieniu programu przez uczniów był czas na zabawę i atrakcje tj.: ,,dmuchaniec”, pokaz modeli samolotów, malowanie twarzy, konkursy rodzinne, loteria fantowa czy bańki mydlane. Na zgłodniałych biesiadników czekały kiełbaski, hot dogi, popcorn oraz pyszne ciasta. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy, a zwłaszcza Radzie Rodziców, Gminie Marklowice oraz sponsorom:
1) Państwo Justyna i Przemysław Brychcy
2) Państwo Anna i Piotr Brychcy
3) Państwo Anna i Daniel Dudek
4) Gosław Sport Center
5) Instalacje Dawid Piszczan
6) KA&MI Kazimierz Karwot Marklowice
7) Kwiaciarnia ,,Basia” Marklowice
 Państwo Beata i Wiesław Mika
9) MOSiR ,,Centrum” Wodzisław Śląski
10) Państwo Martyna i Dawid Rduch
11) Państwo Barbara i Jerzy Szulik
12) Pan Ryszard Zielonka ,,Modelarnia Samolotów Radlin”.