Uczniowie i przedszkolacy

W środę (22.02.) ,,dwójka" gościła młodszych kolegów z Przedszkola Akademia Wyobraźni w Marklowicach. Odwiedziły nas: "Elfy", "Motylki" i ,"Sówki" wraz z wychowawcami: panią Iloną Ledwoń, panią Patrycją Loga i panią Joanną Wita. Grupom towarzyszyły panie: Gabriela Barteczko, Dorota Skupień i Aneta Winkler. Po powitaniu przez panią dyrektor dzieci zwiedziły szkołę. Spotkały się również z panią Agnieszką Marczykowską - bibliotekarzem szkoły, panią Moniką Miełek - wychowawcą świetlicy oraz panią Wiesławą Wojdat - pielęgniarką szkolną. Po zwiedzeniu pomieszczeń szkoły goście wysłuchali piosenek w wykonaniu uczniów klasy II i III, rozwiązywały zagadki przygotowane przez kolegów z klasy II oraz wykonały pracę plastyczną "Bałwanek". Miłą niespodzianką na zakończenie spotkania był słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców. Dziękujemy za mile spędzony czas.