Uczniowie na pasowaniu

12 października odbyła  się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów ,,dwójki”. Podczas uroczystości, na którą zostali zaproszeni rodzice  pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać,recytować wiersze, znają zasady bezpieczeństwa w szkole, a nawet potrafią  z uśmiechem wypić bardzo kwaśny sok. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez panią dyrektor szkoły. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą wręczone przez panią Martynę Haracz – Rduch – przewodniczącą Rady Rodziców pamiątkowe dyplomy. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.