Uczniowie z maskotkami
W piątek, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Na początku pani dyrektor Jolanta Kominek powitała uczniów, rodziców oraz zaproszonych gości: panią dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych – Annę Białek, panią Przewodniczącą Rady Rodziców Izabelę Wach, proboszcza Parafii Narodzenia NMP księdza Jacka Moronia. W części oficjalnej zostały wręczone nagrody Wójta Gminy Marklowice i nagrody Rady Rodziców. Nagrodę Wójta Gminy Marklowice uzyskali: Lilianna Kuśka, Samanta Witkowska, Filip Brychcy, Patryk Mika, Agata Jasek i Wojciech Koch, zaś nagrody ufundowane przez Radę Rodziców otrzymali: Klasa I: Zuzanna Brychcy, Lilianna Kuśka, Paulina Rduch, Karol Sieniawski, Samanta Witkowska,Amelia Słońska, Zofia Winiarska, Zofia Kulawik, Marcin Grzonka, Kalina Dudek, Stanisław Gardian, Paulina Rurarz, Oskar Konieczny, Jakub Mroziński Klasa II: Filip Brychcy, Patryk Mika, Julian Pawlus, Hanna Chrószcz, Lena Hojka, Alekxander Kozioł, Filip Szlachta Klasa III: Adrian Bartosik, Marlena Cuber, Dominika Dalemula, Maksymilian Fros, Agata Jasek, Milena Kątny, Mateusz Koch, Wojciech Koch, Dominik Konieczny, Konrad Machnica, Lena Naczyńska, Maciej Płocharski, Sabina Pustelnik, Aneta Rduch, Beata Rożenek, Natalia Reclik, Wiktoria Salwin, Karolina Tomaszewska, Antonina Wala Uroczystość zakończyła się krótkim programem przygotowanym przez panią Iwonę Kotyrbę, a przedstawionym przez uczniów klasy II i III. Były gratulacje, życzenia i wzruszenie przy pożegnaniu klasy III, która opuszcza mury ,,dwójki”. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy wspaniałego letniego wypoczynku!