Ten pierwszy biwak nocny klasy drugiej na długo zostanie w pamięci dzieci. Z dnia 20.06.na 21.06 miało miejsce nocowanie w szkole. To była noc pełna wrażeń! Jednak zanim dzieci poszły spać, świetnie się bawiły w swoim gronie. Miały w końcu duuuużo czasu na wspólne gry, zabawy dowolne i długie rozmowy. Rano obudziły się z radością, była gimnastyka poranna, toaleta, zjadły śniadanie i przystąpiły, jak zwykle do swoich zadań. Zupełnie nie przeszkadzało im, że po nocce muszą zasiąść do ławek i mieć lekcje. Były szczęśliwe i wyjątkowo pełne energii. Wielokrotnie dziękowały swojej pani Iwonie Kotyrba za organizację biwaku, a mamą Karola, Olka i Oliwi - pani Gosi Nowak i Kasi Kozioł za opiekę w nocy. Jednogłośnie stwierdziły, że spanie w szkole było świetną impreza, którą chcą powtórzyć w klasie trzeciej !!!