Uczniowie podczas pikniku

Z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego rodzice uczniów klasy I zorganizowali swoim dzieciom  niespodziankę. We wtorkowe popołudnie pierwszacy wraz z rodzicami spotkali się na szkolnym placu, by wspólnie świętować miniony rok pracy. Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze. Dzieci bawiły się wspaniale, uśmiech nie schodził  im z twarzy. Grały w piłkę, bawiły się na placu zabaw, uczestniczyły w zajęciach integracyjnych  z   chustą ,,Klanza” . Największą  atrakcją okazał się ,,dmuchany zamek”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.  W przerwach między zabawami dzieciaki mogły częstować się słodkościami, przekąskami oraz kiełbaskami z grilla. To było piękne popołudnie. Dziękujemy.