Laureaci konkursu

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią w ,,dwójce” odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny, którego współorganizatorem i fundatorem nagród była Gmina Marklowice.W środę 30 marca punktualnie o godzinie 9 wytypowani uczniowie klas II i III marklowickich szkół (18 uczestników) rozpoczęli zmagania o tytuł ,,Mistrza Ortografii 2022”. Konkurs przygotowała pani Elżbieta Waler – nauczyciel SP2 Marklowice.Po dokładnym sprawdzeniu napisanych dyktand komisja konkursu w składzie: pani Maria Staszak – przewodnicząca komisji, pani Jolanta Tomiczek – Pieczka – nauczyciel SP1 Marklowice, pani Barbara Szulik – nauczyciel SP1 i SP2 Marklowice oraz pani Elżbieta Waler – nauczyciel SP2 przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:
Franciszek Wielgus – I miejsce – uczeń klasy III b SP1 Marklowice
Natalia Reclik – II miejsce – uczennica klasy III SP2 Marklowice
Martyna Zalewska – III miejsce – uczennica klasy III a SP1 Marklowice
Maksymilian Fros – wyróżnienie – uczeń klasy III SP 2 Marklowice
Maciej Szypuła – wyróżnienie – uczeń klasy III b SP 1 Marklowice
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!