Uczniowie podczas otwarcia Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Rybniku.

We wtorek 21 września uczniowie klasy I uczestniczyli w uroczystym otwarciu Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Rybniku. Nasi uczniowie przecięli symboliczną wstęgę przy pomocy: Wicemarszałka Województwa Śląskiego – Pana Wojciecha Kałuży, Dyrektora WORD Katowice –  Pana Janusza Freitaga, Radnej Sejmiku Województwa Śląskiego –  Pani Julii Kloc  Kondrackiej, Radnego Województwa Śląskiego  – Pana Jarosława Szczęsnego. Po części oficjalnej uczniowie mieli okazję przetestować symulator przejścia dla pieszych i wzięli udział w zajęciach z wychowania komunikacyjnego.
Na pamiątkę tego wydarzenia każdy uczestnik dostał odblaskowy szkolny plecak wypełniony niespodziankami.

Link do zdjęć: WORD Katowice - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach