W dniu 1 września 2021 roku uczniowie ,,dwójki” rozpoczęli nowy rok szkolny. Podobnie jak w ubiegłym roku nietypowo, bo w ,,pandemicznej rzeczywistości". Maseczki, dezynfekcja, oddzielne wejścia... W sercach jednak wielka radość i tęsknota za przyjaciółmi i nauczycielami. Dzisiejsza uroczystość była szczególnym przeżyciem zwłaszcza dla pierwszoklasistów. Do grona naszej społeczności dołączyło 19  nowych uczniów. Po uroczystym ślubowaniu pani dyrektor – Jolanta Kominek dokonała pasowania, zaś na pamiątkę dzisiejszego wydarzenia przewodnicząca Rady Rodziców – pani Izabela Wach wręczyła pamiątkowe dyplomy. Podczas spotkań z wychowawcami w każdej klasie została przeprowadzona poganka dotycząca bezpieczeństwa w drodze do szkoły i ze szkoły. Pogadankę przeprowadzili: starszy aspirant Małgorzata Koniarska z Wydziału Prewencji i młodszy aspirant Grzegorz Szolc z Wydziału Ruchu Drogowego.
Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!