Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego ,,Kartka Bożonarodzeniowa”. W konkursie udział wzięli: grupa przedszkolna dzieci 6 – letnich Przedszkole Akademia Wyobraźni oraz oraz uczniowie klas I – III  Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Marklowicach. Komisja przyznała nagrody i wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej. Nasi laureaci: Klasa I: Julian Pawlus wyróżnienie Klasa II: Aneta Rduch – I miejsce, Agata Jasek – II miejsce, Beata Rożenek – III miejsce,  Alicja Mańka – III miejsce, Milena Kątny – wyróżnienie, Klasa III: Wiktoria Wrona – I miejsce, Kacper Kubica – III miejsce, Jakub Kubala – wyróżnienie, Martyna Cyranka – wyróżnienie. Serdecznie Gratulujemy!!! Nagrody można odbierać do środy (23.12.) do godziny 12.00 lub po przerwie świątecznej.