Dzieci w parku liniowym

Uczniowie naszych klas uczestniczyli w wycieczce do parku linowego w Radlinie. Dnia 23 września klasa druga, zaś 24 klasa pierwsza i trzecia. Celem wycieczki było podnoszenie sprawności fizycznej dzieci oraz zdobywania doświadczenia w bezpiecznym i pięknym otoczeniu. Pogoda od godzin porannych dopisała, a dobre humory sprawiły, że zabawa była wielką frajdą. Dzieci bawiły się wspaniale pokonując przeszkody parku linowego: mosty, siatki, kładki, równoważnie, pętle oraz zjazd na tyrolce. Nie zabrakło również  zabaw ruchowych prowadzonych przez instruktorki. Wielkim powodzeniem cieszyła się zabawa ,,Murarz”. Pobyt w parku linowym zapewnił uczniom niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek fizyczny na świeżym powietrzu.Uczniowie wrócili do szkoły bardzo zmęczeni, ale również bardzo zadowoleni i szczęśliwi.