Kontakt:

44-321 Marklowice
Tel  324550392, Tel: 324531528
Fax: 324550392

Jak oceniasz nową stronę szkoły

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w SP 2 Marklowice
w roku szkolnym 2018/2019

Od 20 września trwała w naszej szkole kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego. Plakaty wyborcze zostały wywieszone na korytarzu szkolnym. W czwartek dnia 27 września odbyły się wybory. Dwunastu kandydatów z klas I, II i III przedstawiło swoje programy wyborcze. Oto oni:

1.      Monika Bagłaj

2.      Łukasz  Swoboda

3.      Julia Wiosna

4.      Zuzanna Sosna

5.      Milena Cyranka

6.      Wiktoria Pupek

7.      Natalia Mańka

8.      Jakub Naczyński

9.      Kacper Górecki

10.  Kamil Hibner

11.  Kuba  Kubala

12.  Maja Koch

Wszyscy uczniowie otrzymali karty do głosowania, gdzie zaznaczali jednego wybranego przez siebie kandydata. Następnie karty wrzucano do urny. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza w składzie: nauczyciel Elżbieta Waler, opiekun SU Iwona Kotyrba oraz asystent nauczyciela Izabela Moczała.

Wyborom towarzyszyła odpowiednia atmosfera ciszy i powagi.  Wyborcy, czyli uczniowie wszystkich klas poważnie podeszli do wyborów, wszystkie głosy były ważne. Dzieci czuły się w pełni głosy odpowiedzialne za wyniki swoich decyzji. Po zakończeniu głosowania Komisja Wyborcza podliczyła głosy
i ogłosiła tegoroczne wybory :

v   Przewodniczący – Julia Wiosna

v   Zastępca – Kacper Górecki

v   Skarbnik – Milena Cyranka

v   Sekretarz – Zuzanna Sosna

v   Redaktor – Łukasz Swoboda

Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w zorganizowaniu tegorocznych wyborów! Nowemu Samorządowi Uczniowskiemu naszej szkoły życzymy dużo sukcesów!!!

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w SP 2 Marklowice
w roku szkolnym 2018/2019

1.      Monika Bagłaj

2.      Łukasz  Swoboda

3.      Julia Wiosna

4.      Zuzanna Sosna

5.      Milena Cyranka

6.      Wiktoria Pupek

7.      Natalia Mańka

8.      Jakub Naczyński

9.      Kacper Górecki

10.  Kamil Hibner

11.  Kuba  Kubala

12.  Maja Koch

i ogłosiła tegoroczne wybory :

v   Przewodniczący – Julia Wiosna

v   Zastępca – Kacper Górecki

v   Skarbnik – Milena Cyranka

v   Sekretarz – Zuzanna Sosna

v   Redaktor – Łukasz Swoboda

Samorząd Uczniowski 2017/2018

Przewodniczący - Paulina Musiolik

Zastępca - Ola Chrószcz

Skarbnik - Ryszard Rurarz

Sekretarz - Maja Duda

Redaktor - Wiktoria Pupek

SZKOLNY KONKURS  WIEDZY :,,Bezpiecznie z Kubusiem”

REGULAMIN  KONKURSU:

CELE OGÓLNE:

Ø      Zwrócenie uwagi dzieci na sytuacje niebezpieczne i niebezpieczne zachowania.

Ø      Przygotowanie dzieci do samoobserwacji i samokontroli zachowań.

Ø      Zapobieganie niebezpiecznym zachowaniom dzieci oraz przeciwdziałanie zagrożeniom pojawiającym się w szkole:

- w klasie,

- w świetlicy,

- w stołówce,

- na korytarzu,alt

- na lekcji w-fu, na boisku,

- w szatni,

- w łazience,

- w bibliotece.
CELE OPERACYJNE:
Uczeń:

- rozpoznaje sytuacje niebezpieczne oraz potrafi określić niebezpieczne

zachowania,

- dokonuje adekwatnej samooceny własnego postępowania oraz potrafi

przyznać się do niewłaściwych, niebezpiecznych zachowań oraz stopniowo

nabywa i utwierdza się w umiejętności samokontroli, czyli zastępuje zachowania

niebezpieczne bezpiecznymi,

- zgodnie i skutecznie współdziała w grupie,

- wybiera bezpieczne zachowania  w codziennych sytuacjach życiowych,

- potrafi logicznie i twórczo myśleć,

- jest odpowiedzialny za efekt działań własnych i zespołu.

1)Uczestnikami konkursu  są  klasy I - III.

2)Klasa rozwiązuje tylko jeden  wspólny test.

3)W skład komisji oceniającej wejdą: wychowawcy klas.

4)Ogłoszenie wyników odbędzie się na apelu SU w dniu 15.12.2014r.

POWODZENIA!

Dzień Super Chłopaka

alt Dnia 30.09.2014r. w czasie zajęć lekcyjnych w każdej klasie świętowano Dzień Chłopca. Dziewczynki składały młodym mężczyznom życzenia, były upominki i małe przyjęcia klasowe. W godzinach popołudniowych, po zajęciach wszystkie klasy spotkały się na wspólnej dyskotece, którą zorganizował Samorząd Uczniowski. Chłopcy przechodzili próby wytrzymałości, mądrości i wiedzy. Z sukcesem przeszli je wszyscy, otrzymali dyplomy SUPER CHŁOPCÓW poszczególnych klas. Zabawie nie było końca! Były indywidualne tańce przy muzyce disco, taneczny pociąg, drobne upominki (odblaski)  i słodki poczęstunek. Wszyscy bawili się doskonale. Każdy chłopiec otrzymał pamiątkową plakietkę - ,,Słonika na szczęście”. Dzieci w świetnych humorach wracały do domu.

Więcej artykułów…

«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»