RODZINNE SPOTKANIE ŚWIATECZNE

Dnia 14 grudnia w naszej szkole odbyło się Rodzinne Spotkanie Świąteczne. Atmosfera zbliżających się świąt udzieliła się wszystkim obecnym. Spotkanie rozpoczęło się występem artystycznym uczniów, w którym nie zabrakło wzruszających momentów.  Dzieci starannie przedstawiały swoje role i śpiewały piosenki. W dalszej części spotkania wszyscy udali się do klas, gdzie czekało pyszne ciasto oraz niespodzianka - własnoręcznie wykonane  ozboby świąteczne przez dzieci. Ten dzień był bardzo ważny dla uczniów, którzy po jego zakończeniu z uśmiechem wracali do domów.

alt FOTO GALERIA

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting