Kontakt:

44-321 Marklowice
Tel  324550392, Tel: 324531528
Fax: 324550392

Jak oceniasz nową stronę szkoły

Zajęcia na świetlicy 2016/2017

alt  altFOTO GALERIA

Świetlica mgr Monika Miełek

altNasza świetlica jest integralną częścią szkoły, która wspomaga i uzupełnia jej prace. To miejsce przeznaczone dla uczniów, którzy spędzają swój wolny czas w pożyteczny sposób, bawiąc się i ucząc. Świetlica jako pozalekcyjna forma działalności szkoły, organizuje uczniom dobrą zabawę, pomaga w nauce i zapewnia opiekę na najwyższym poziomie. Regulamin świetlicy określa szczegółowo zasady korzystania z zajęć.Staramy się tutaj o przyjazną atmosferę, aby dzieci czuły się bezpiecznie i swobodnie oraz organizujemy im warunki do nauki, wypoczynku i rozwijania zainteresowań własnych.