Kontakt:

44-321 Marklowice
Tel  324550392, Tel: 324531528
Fax: 324550392

Jak oceniasz nową stronę szkoły

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

altObchodzone na całym świecie 23 kwietnia święto książki wywodzi się z Katalonii, a po raz pierwszy zorganizowano je w 1926 roku. Jest to ważna data w historii literatury światowej: data śmierci Cervantesa, urodzin i śmierci Szekspira, a także śmierci Inki Garcilasa de la Vegi. Zgodnie z tradycją katalońską tego dnia mężczyźni obdarowują swoje partnerki czerwoną różą, a one darują im książkę. W 1995 roku UNESCO ogłosiła 23 kwietnia Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich.

W tym roku zapraszamy do akcji  #TerazCzasNaCzytanie      #MłodziDzieciom

Audiobooki

Pod poniższym linkiem dzieci mogą wysłuchać kilku bajeczek.

Lektura "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" audiobook dla dzieci w kilku częściach. Poniżej.

"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - audiobook

Lektura "Dzieci z Bullerbyn" audiobook w kilku częściach.

"Dzieci z Bullerbyn" - audiobook

«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»