Witaj Szkoło !

 

alt

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 miała nieco inny charakter niż w latach ubiegłych. Ze względu na reżim sanitarny nie było uroczystego, wspólnego dla wszystkich uczniów rozpoczęcia nowego roku szkolnego.O godzinie 9.00 uczniowie klasy II i III mieli spotkania z wychowawcami. Uczniowie klasy I w towarzystwie jednego z rodziców przyszli na pierwsze spotkanie ze szkołą o godzinie 10.00. W trakcie spotkania miało miejsce uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów, którzy zostali serdecznie powitani przez starszych kolegów z klasy III. Na pamiątkę tego wydarzenia ,,nowi uczniowie” otrzymali pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców.

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting