SZKOLNA WIGILIJKA

alt19 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne. Wraz z zaproszonymi gośćmi spędziliśmy ten dzień w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Spotkanie rozpoczęło się występem artystycznym. Po części artystycznej wszyscy częstowali się pysznościami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Na zakończenie rozdano nagrody ufundowane przez Gminę Marklowice uczniom biorącym udział w Konkursie  Plastycznym: ,,Nie pal przy mnie, proszę!”. Organizatorem konkursu  była Gmina Marklowice oraz nasza szkoła. Nagrodzeni zostali:alt

Klasa I:

Agata Jasek – I miejsce

Antonina Wala – II miejsce

Bartosz Maciejczyk – III miejsce

wyróżnienie: Michalina Strzałkowska i Maksymilian Fros

Klasa II:

Olga Strączek – I miejsce

Kacper Duda – II miejsce

Julia Mika – III miejsce

wyróżnienie: Maja Koch i Piotr Ośliźlok

Klasa III:

Małgorzata Filipowska – I miejsce

Emilia Mędygrał – II miejsce

Natalia Ognisty – III miejsce

wyróżnienie: Wojciech Czogała i Dawid Koch

altFOTO GALERIA

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting