"SPOTKANIE Z CIEKAWYMI LUDŹMI..."

altGrudzień to miesiąc pełen ważnych wydarzeń i wyjątkowych świąt. W oczekiwaniu na Boże Narodzenie i mikołajkowe odwiedziny, swoje święto obchodzą górnicy. W ramach innowacji pedagogicznej pt.: ,,Spotkania z ciekawymi ludźmi” 11 grudnia odwiedzili szkołę wyjątkowi goście: pan Jacek Salwin, pan Krzysztof Barwiak i pan Kacper Kotula. Panowie przybliżyli dzieciom trudną i odpowiedzialną, a zarazem niebezpieczną pracę górnika. Spotkanie wywarło na uczniach ogromne wrażenie, dzieci zadawały panom wiele pytań, na które goście chętnie odpowiadali w barwny sposób. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci zostały obdarowane cukierkami.

alt FOTO GALERIA

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting