"SPOTKANIE Z CIEKAWYMI LUDŹMI..."

altGrudzień to miesiąc pełen ważnych wydarzeń i wyjątkowych świąt. W oczekiwaniu na Boże Narodzenie i mikołajkowe odwiedziny, swoje święto obchodzą górnicy. W ramach innowacji pedagogicznej pt.: ,,Spotkania z ciekawymi ludźmi” 11 grudnia odwiedzili szkołę wyjątkowi goście: pan Jacek Salwin, pan Krzysztof Barwiak i pan Kacper Kotula. Panowie przybliżyli dzieciom trudną i odpowiedzialną, a zarazem niebezpieczną pracę górnika. Spotkanie wywarło na uczniach ogromne wrażenie, dzieci zadawały panom wiele pytań, na które goście chętnie odpowiadali w barwny sposób. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci zostały obdarowane cukierkami.