"SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI...

altW ramach innowacji pedagogicznej  „Spotkania z ciekawymi ludźmi”  odbyło się pierwsze spotkanie. Gościem był pan Jacek Salwin, który jest zapalonym wędkarzem. Opowiedział on o swojej pasji i udzielił odpowiedzi na pytania uczniów. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o stroju, sprzęcie potrzebnym do wędkowania, gatunkach ryb, przynętach używanych do złowienia ryby. Spotkanie było pełne pozytywnej energii, Pan Jacek udzielił odpowiedzi na każde pytanie jak i pozwolił dokładnie przyjrzeć się przedmiotom związanych z wędkowaniem. Na zakończenie uczestnicy otrzymali dyplom i słodki poczęstunek oraz wykonali rybkę – zabawkę.

alt FOTO GALERIA

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting