PASOWANIE NA UCZNIÓW "DWÓJKI"

altWe wtorek 26 listopada 2019 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów jak i rodziców. Uczniowie klasy pierwszej przedstawili krótki program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, a następnie rozwiązywali zagadki o tematyce szkolnej, odpowiadali na pytania dotyczące właściwego zachowania w szkole oraz wypili przygotowany przez mamy specjalny napój . To był egzamin, który zdali na szóstkę. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, po którym przewodnicząca Rady Rodziców – pani Izabela Wach wręczyła pierwszoklasistom  pamiątkowe dyplomy. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem ufundowanym przez Radę Klasową Rodziców. Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy!

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting