MARSZ, MARSZ, DĄBROWSKI...

alt11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. W tym roku, w 101  rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, nasza szkoła przyjęła zaproszenie Ministra Edukacji Narodowej do udziału w akcji „Szkoła do hymnu”. W piątek, 8.11.2019r. o symbolicznej godzinie11:11  wspólnie  z uczniami i nauczycielami szkół   całej   Polski odśpiewaliśmy hymn narodowy - „Mazurka Dąbrowskiego”.