ALARM PRZECIWPOŻAROWY

alt17 października w naszej szkole miał miejsce próbny alarm przeciwpożarowy, w którym udział wzięła jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Marklowicach pod kierunkiem komendanta – pana Piotra Nowaka. Całe przedsięwzięcie przebiegło w sposób pomyślny i miało na celu utrwalić właściwe zachowania w razie wystąpienia pożaru. Po próbnej ewakuacji z budynku szkoły zostały zaprezentowane wóz i sprzęt strażacki. Dzieci z dużym zainteresowaniem wsłuchiwały się w tajniki pracy strażaków, a także miały okazję usiąść w wozie strażackim.

 

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting