DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

 alt11 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, powszechnie nazywanym Dniem Nauczyciela. Na uroczystości gościli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie, którzy  śpiewem i wierszami  wyrazili swoje podziękowanie i uznanie. Nie zabrakło pięknych życzeń oraz tradycyjnego ,,Sto lat”. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły jesienne upominki.

 alt FOTO GALERIA

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting