DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

alt11 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, powszechnie nazywanym Dniem Nauczyciela. Na uroczystości gościli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie, którzy  śpiewem i wierszami  wyrazili swoje podziękowanie i uznanie. Nie zabrakło pięknych życzeń oraz tradycyjnego ,,Sto lat”. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły jesienne upominki.