DBAMY O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO

alt17 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim: asp. Magdalena Siekierka, asp. Piotr Pałasz, sierż. szt. Grzegorz Szolc, mł. asp. Wojciech Stencel. Uczniowie mieli  okazję porozmawiać z gośćmi o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych oraz zasadach poruszania się podczas jazdy rowerem. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli  w spotkaniu, odpowiadając na pytania policjantów, jak również zadając wiele pytań gościom.    W nagrodę za czynny  udział wszyscy otrzymali odblaski.

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting