UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

  altWe wrześniu tradycyjnie wszyscy uczniowie wracają do szkoły. Jedni czynią to  bardzo chętnie, drudzy trochę mniej. W tym roku w naszej szkole inauguracja nowego roku szkolnego miała miejsce  2 września. Rozpoczęła się o godzinie 8.00 mszą świętą w kościele parafialnym pw. Narodzenia NMP w Marklowicach - Chałupkach. Po mszy świętej dzieci wraz  z rodzicami wzięły udział w akademii. Na początku wprowadzono poczet sztandarowy  i odśpiewano hymn państwowy i szkoły. Następnie głos zabrała pani dyrektor Jolanta Kominek, która serdecznie powitała wszystkich przybyłych gości, uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do ks. proboszcza Jacka Moronia, który po raz pierwszy zagościł w naszej szkole. Na zakończenie wszyscy  obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy trzeciej, w którym nie zabrakło miłych słów i życzeń do pierwszoklasistów. Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.

 

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów. Nauczycielom życzymy satysfakcji  z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.

alt FOTO GALERIA

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting