BEZPIECZNE WAKACJE

altW związku ze zbliżającymi się wakacjami 13 czerwca w naszej szkole odbył się apel na temat ostrożnego spędzania czasu wolnego latem. Omówiono zagadnienia związane z bezpieczeństwem nad wodą i w górach. Ponadto rozdane zostały dyplomy wraz  z upominkami dla dzieci, które brały udział w konkursie plastycznym: ,,Budowa kanalizacji – zbuduj lepsze jutro dla naszego środowiska” organizowanego przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Wodzisławiu Śląskim.

Serdecznie gratulujemy i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!!!

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting