• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg

GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

alt14 czerwca w ,,dwójce” odbył się konkurs wiedzy z języka angielskiego. Gościliśmy najzdolniejszych uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1. Po oficjalnym przywitaniu wszystkich uczestników przystąpiono do części pierwszej - recytatorskiej, w której rywalizowali ze sobą uczniowie klas pierwszych. Laureatką została Sandraalt Skupień, uczennica SP1, natomiast miejsce II przyznano Łukaszowi Swobodzie, a miejsce III Amelii Pawlus. W kolejnej części uczniowie klas II i III zmierzyli się z testem. W klasie II zwycięzcą został Dominik Słowik. Kolejno na podium uplasowali się także Kamil Hibner (miejsce II) oraz Natalia Mańka (miejsce III). W klasach III walka o podium była bardzo wyrównana. O losach pierwszego miejsca nie zadecydowała nawet dogrywka, takowo miejsce I przyznano ex aequo Mai Cebo i Alanowi Sajnogowi, a na miejscu III uplasowała się Paulina Musiolik. Konkurs zakończono słodkim altpoczęstunkiem i wręczeniem nagród. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting