PASOWANIE NA CZYTELNIKA

alt15 maja w naszej szkole odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klasy pierwszej, w którym także brały udział pozostałe klasy. Celem uroczystości było oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. Z częścią artystyczną wystąpili absolwenci naszej szkoły, prezentując krótką inscenizację o Śnieżce w troszkę zmienionej, humorystycznej formie. Po inscenizacji nastąpiło pasowanie na czytelnika. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy pierwszoklasista otrzymał dyplom, a na zakończenie wypożyczył swoją pierwszą lekturę.