• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg

WYCIECZKA DO DOMU WCZASÓW DZIECIĘCÓW W ŚWIERADOWIE ZDROJU

altW dniach 9.04. – 13. 04. 2018 roku 37 uczniów ,,dwójki” przebywało na wycieczce w Domu Wczasów Dziecięcych w Świeradowie Zdroju. Program zajęć był bardzo bogaty i różnorodny. Dzieci uczestniczyły w programie turystycznym, który obejmował elementy zajęć z zakresu przyrody, ekologii i regionalizmu. Ponadto brały udział w: wycieczkach pieszych po Górach Izerskich, wycieczce autokarowej do Szklarskiej Poręby, seansie w grocie solnej, warsztatach z zakresu malowania na szkle i grawerowania w hucie szkła oraz odwiedzili Centrum Edukacji Ekologicznej NATURA 2000 (Izerska Łąka) i Nadleśnictwo.

 Podsumowaniem pobytu był pożegnalny apel, na którym zostały wręczone zdobyte dyplomy.

alt FOTO GALERIA

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting