WYCIECZKA DO DOMU WCZASÓW DZIECIĘCÓW W ŚWIERADOWIE ZDROJU

altW dniach 9.04. – 13. 04. 2018 roku 37 uczniów ,,dwójki” przebywało na wycieczce w Domu Wczasów Dziecięcych w Świeradowie Zdroju. Program zajęć był bardzo bogaty i różnorodny. Dzieci uczestniczyły w programie turystycznym, który obejmował elementy zajęć z zakresu przyrody, ekologii i regionalizmu. Ponadto brały udział w: wycieczkach pieszych po Górach Izerskich, wycieczce autokarowej do Szklarskiej Poręby, seansie w grocie solnej, warsztatach z zakresu malowania na szkle i grawerowania w hucie szkła oraz odwiedzili Centrum Edukacji Ekologicznej NATURA 2000 (Izerska Łąka) i Nadleśnictwo.

Podsumowaniem pobytu był pożegnalny apel, na którym zostały wręczone zdobyte dyplomy.