SZKOLNA WIGILIJKA

22 grudnia w naszej szkole odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne. Wraz z zaproszonymi gośćmi spędziliśmy ten dzień w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Mogliśmy podziwiać wspaniałe Jasełka niosące głębokie przesłanie Świąt Bożego Narodzenia, wspomagane kolędami w wykonaniu uczniów klasy III. Po części artystycznej rozdano nagrody ufundowane przez Gminę Marklowice uczniom biorącym udział w Gminnych Konkursach Plastycznych: ,,KARTKA BOŻONARODZENIOWA” i ,,OZDOBA ŚWIĄTECZNA”. Organizatorem konkursów była Gmina Marklowice oraz marklowickie szkoły podstawowe. Nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca:

w konkursie: ,,KARTKA BOŻONARODZENIOWA” w kategorii klas I:

Dominika Piechoczek – I miejsce

Milena Cyranka – II miejsce

Amelia Pawlus – III miejsce

wyróżnienie: Zuzanna Sosna i Julia Wiosna

w kategorii klas II:

Bartosz Jarmuła – I miejsce

Mateusz Grym – II miejsce

wyróżnienie: Kamil Kukliński i Wiktoria Pupek

w kategorii klas III:

Szymon Czapla – I miejsce

Vanessa Czarniecka – III miejsce

W konkursie: ,,OZDOBA ŚWIĄTECZNA” w kategorii klas II:

Bartosz Jarmuła – I miejsce

Maja Morgała – III miejsce

Ponadto uczennica klasy III – Paulina Musiolik otrzymała wyróżnienie. Upominki otrzymali również uczniowie biorący udział w konkursach. Po rozdaniu nagród przyszedł czas na wspólne składanie życzeń oraz poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców. Po zakończeniu wigilijki na uczniów czekała niespodzianka – upominki pod klasowymi choinkami ufundowane przez Radę Rodziców!