RODZINNE SPOTKANIE ŚWIATECZNE

Dnia 14 grudnia w naszej szkole odbyło się Rodzinne Spotkanie Świąteczne. Atmosfera zbliżających się świąt udzieliła się wszystkim obecnym. Spotkanie rozpoczęło się występem artystycznym uczniów, w którym nie zabrakło wzruszających momentów.  Dzieci starannie przedstawiały swoje role i śpiewały piosenki. W dalszej części spotkania wszyscy udali się do klas, gdzie czekało pyszne ciasto oraz niespodzianka - własnoręcznie wykonane  ozboby świąteczne przez dzieci. Ten dzień był bardzo ważny dla uczniów, którzy po jego zakończeniu z uśmiechem wracali do domów.