DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

altW dniu 24 listopada wszyscy uczniowie uroczyście obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkolealt obchody tego święta to już tradycja.Tego dnia dzieci przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, a także wysłuchały opowiadania o tym skąd się wzięły obchody Dnia Pluszowego Misia. altDzieci uczestniczące w kółku tanecznym miały także okazję zatańczyć i pobawić się wspólnie ze swoimi maskotkami. Ten dzień wywołał u uczniów wiele uśmiechów i radości ponieważ miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się ze swoich sekretów.

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting