DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

altW dniu 24 listopada wszyscy uczniowie uroczyście obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkolealt obchody tego święta to już tradycja.Tego dnia dzieci przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, a także wysłuchały opowiadania o tym skąd się wzięły obchody Dnia Pluszowego Misia. altDzieci uczestniczące w kółku tanecznym miały także okazję zatańczyć i pobawić się wspólnie ze swoimi maskotkami. Ten dzień wywołał u uczniów wiele uśmiechów i radości ponieważ miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się ze swoich sekretów.