ZAJĘCIA MUZYCZNE

15 i 1alt6 listopada uczniowie ,,dwójki” byli uczestnikami muzycznej prezentacji przygotowanej przez Panią Wiolettę Koralewską- absolwentkę Akademii Muzycznej. Początkowo uczniowie przenieśli się do przeszłości, poznając instrumenty muzyczne. Następnie pani Wioletta zaprezentowała grę na waltorni, którą uczniowie wysłuchali w wielkim skupieniu. Na zakończenie czekała na dzieci zabawa, polegająca na rozpoznawaniu instrumentów muzycznych, w której dzieci uczestniczyły bardzo chętnie i aktywnie.