• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Kontakt:

ul. Wiosny Ludów 78,
44-321 Marklowice
Tel  324550392, Tel: 324531528
Fax: 324550392

Jak oceniasz nową stronę szkoły
 

OGŁOSZENIE

UWAGA! ZEBRANIE KLASY I W DNIU 23 LISTOPADA NIE ODBĘDZIE SIĘ.

 

OGŁOSZENIE

Serdecznie zapraszamy na zebranie w dniu 23.11.2017 roku o godz. 17.30

 

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚĆI

altNarodowe Święto Niepodległości w naszej szkole uczczono podczas apelu, który odbył się 10 listopada. Z tej okazji uczniowie klas I-III ubrani w galowe stroje wraz z flagami i balonikami biało-czerwonymi oraz ręcznie wykonanymi godłami naszego kraju aktywnie uczestniczyli w spotkaniu. Na apelu zostały przypomniane najważniejsze historyczne fakty związane z odzyskaniem niepodległości przez Polskę.

alt FOTO GALERIA

 

IGŁA I NITKĄ MALOWANE,WYSZYWANE,HAFTOWANE

altW piątek, 20 października w naszej szkole odbyły się zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej pt.:,,IGŁĄ I NITKĄ MALOWANE, WYSZYWANE, HAFTOWANE”. Spotkanie to uatrakcyjnił nasz gość – Bernadeta Sosna – osoba, dla której krawiectwo jest pasją i zawodem. Krawcowa przyniosła nam wiele ciekawych przyrządów i akcesoriów służących jej w pracy zawodowej np.: mydełko do rysowania po tkaninach, miarkę krawiecką itp. Pani Bernadeta  opowiadała o swojej pracy oraz pomogła wykonać ciekawe serwetki i zakładki do książek. Dzieci z dużym zapałem i zaangażowaniem realizowały swoje pomysły. Uczniowie na zakończenie podziękowali Pani Bernadecie, która obiecała odwiedzić nas ponownie.

alt FOTO GALERIA

 

JESIENNY SPACER

altKorzystając z pięknej pogody 18 października wszyscy uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do pobliskiego lasu...

alt FOTO GALERIA

 

ALARM PRZECIWPOŻAROWY

alt17 października w naszej szkole miał miejsce próbny alarm przeciwpożarowy, w którym udział wzięły dwie jednostki straży pożarnej - Ochotniczą Straż Pożarną z Marklowic, a także jednostkę Powiatowej Straży Pożarnej z Wodzisławia Śląskiego. Całe przedsięwzięcie przebiegło w sposób pomyślny i miało na celu utrwalić właściwe zachowania w razie wystąpienia pożaru. Po próbnej ewakuacji z budynku szkoły panowie strażacy zaprezentowali dzieciom wozy i sprzęt strażacki. Dzieci z dużym zainteresowaniem wsłuchiwały się w tajniki pracy strażaków, a także miały okazję usiąść w wozie strażackim.

alt FOTO GALERIA

 

Strona 2 z 4

«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»
The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting