• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Kontakt:

ul. Wiosny Ludów 78,
44-321 Marklowice
Tel  324550392, Tel: 324531528
Fax: 324550392

Jak oceniasz nową stronę szkoły
 

SPOTKANIE Z RODZICAMI

W imieniu Dyrektora Delegatury w Rybniku zapraszamy na spotkanie rodziców z pracownikami Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatury w Rybniku dotyczące wdrażania zmian w systemie oświaty od września 2017r.. Spotkanie odbędzie się w dniu 2.03.2017r. o godz.1630  w Gimnazjum w Marklowicach.

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

altDzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, dlatego też w dniach 6 i 7 lutego 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z tej okazji. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla gości przygotowano słodki poczęstunek, a dzieci przygotowały wspaniały program artystyczny. Były prezentowane wierszyki, piosenki i tańce. Występ bardzo się podobał, o czym świadczyły wielkie brawa. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a dzieci poprzez swój występ mogły wyrazić babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękowanie za miłość i trud włożony w ich wychowanie. 

alt FOTO GALERIA

 

MAGIK W NASZEJ SZKOLE

alt2 lutego 2017 roku naszą szkołę odwiedził magik. Zaprezentował uczniom naszej szkoły niezwykły pokaz pełen muzyki, humoru i sztuczek. Podczas występów zapraszał dzieci do współpracy i wspólnie pokazywali sztuczki. Wśród nich znalazły się znikająca woda, łączenie metalowych obręczy, czy też znikające karty. Zadziwiał i zaskakiwał uczniów swoimi magicznymi zdolnościami, którzy byli bardzo zadowoleni z pokazu.

alt FOTO GALERIA

 

HU, HU, HA ZIMA WCALE NIE JEST ZŁA

altW czasie tegorocznych ferii zimowych sfinansowanych przez Gminę Marklowice nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć  w zabawach i konkursach sportowych pod hasłem:  ,,W zdrowym ciele zdrowy duch. Popieramy każdy ruch!!!”, warsztatach plastyczno – technicznych – ,,Wesoła zima” oraz w wyjazdach do Fikolandii. Udział w zajęciach umożliwił dzieciom wspieranie rozwoju fizycznego i zdrowia, doskonalenie sprawności manualnej, rozwój wyobraźni, a także usprawnienie koordynacji ruchowej. Uczniowie wykazali bardzo duże zainteresowanie warsztatami plastyczno – technicznymi prowadzonymi przez pana Aleksandra Kądzielę – radnego Gminy Marklowice. Dla dzieci niesamowitą atrakcją było szycie własnych poduszeczek z materiałów wybranych przez siebie oraz samodzielne tworzenie guzików za pomocą guzikarki, którą uczniowie mogli dysponować dzięki panu Aleksandrowi.

alt FOTO GALERIA

 

FERIE 2017

HARMONOGRAM ZAJĘĆ PODCZAS FERII ZIMOWYCH 2016/2017

 

alt

 

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

alt5 grudnia z workiem pełnym prezentów naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci przygotowały dla gościa krótki program artystyczny oraz wręczyły własnoręcznie wykonany upominek. Oprócz prezentów Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi oraz zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i nauczycieli, zaś  na zakończenie osobiście wręczał paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Oczekiwana cały rok wizyta tego niecodziennego gościa  minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci nie tylko naszych uczniów, ale również maluchów, które razem z rodzicami przyszli na to niezwykłe spotkanie.

 

 

 

Strona 5 z 7

«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»
The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting