• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Kontakt:

ul. Wiosny Ludów 78,
44-321 Marklowice
Tel  324550392, Tel: 324531528
Fax: 324550392

Jak oceniasz nową stronę szkoły
 

TEATR SKRZAT

15 marca czekała na uczniów miła niespodzianka, bowiem odwiedził naszą szkołę teatr „Skrzat”. Dzieci miały okazję obejrzeć bardzo pouczający spektakl pt. „Czarująca żaba”,  w którym tytułowa bohaterka trafia na dwór królewski, gdzie pomaga królewiczowi uwierzyć we własne siły. Poprzez losy bohaterki uczniowie mogli przekonać się, że jak się czegoś pragnie, można to osiągnąć, ale należy przezwyciężyć strach. Przedstawienie dostarczyło dzieciom wiele uśmiechu i radości oraz przeniosło je w magiczny i bajkowy świat. 

 

DZIEŃ KOBIET

altJak co roku 8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Dla starszych i młodszych pań był apel, występy, życzenia,  kwiaty i ręcznie wykonane upominki. Po apelu, w świątecznym nastroju i z uśmiechem na twarzy uczniowie wrócili do swoich klas

alt FOTO GALERIA

 

FERIE ZIMOWE

Ferie zimowe  w naszej szkole obfitowały w wiele atrakcji, których sponsorem była Gmina Marklowice. Chętni uczniowie mieli do wyboru dużo różnorodnych zajęć. Zorganizowano zajęcia plastyczne pt. „Zima wcale nie jest zła”, techniczne pod hasłem „Improwizacje zimowe”, prowadzone przez pana Aleksandra Kądzielę. Wspólnie z nim dzieci miały okazję stworzyć własne  poduszeczki, czy też odnowić krzesła. Były też wyjazdy do kina na filmy: „Paddington 2” i „Fernando”, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Dużą atrakcją dla dzieci był także wyjazd do Fly Parku – parku trampolin, który umożliwił dzieciom poprzez ruch świetną zabawę.

altFOTO GALERIA

 

ŻYCZENIA

                                                                   

 

   DO ZOBACZENIA 12 LUTEGO!!!

 

WSZYSCY W KARNAWALE BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

W piątek 26 stycznia w naszej szkole odbył się balik karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkich uczniów. Dzieci przebrane w przepiękne, kolorowe stroje wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

alt FOTO GALERIA

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka to dzień niezwykły, dlatego zgodnie z tradycją w naszej szkole 23 i 24 stycznia obchodziliśmy te święta. Licznie zgromadzeni dziadkowie ze wzruszeniem obejrzeli przedstawienie i wysłuchali życzeń swoich wnuków. Dzieci przygotowały wspaniały występ artystyczny. Poprzez jasełka, wiersze, piosenki, tańce i inscenizację miały okazję wyrazić babciom i dziadkom jak bardzo ich kochają. Dla gości przygotowano również słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w serdecznej atmosferze, a uroczystość zapewne pozostanie na długo w sercach zebranych.

alt FOTO GALERIA

 

Strona 4 z 9

«pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia»
The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting