• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg

Kontakt:

ul. Wiosny Ludów 78,
44-321 Marklowice
Tel  324550392, Tel: 324531528
Fax: 324550392

Jak oceniasz nową stronę szkoły
 

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

altW tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu przypada 11 lutego z tej okazji w naszej szkole odbyło sie spotkanie poświęcone bezpieczeństwu w sieci. Dzieci zapoznały sie z mozliwościami Internetu ale również poznały, niektóre jego złe strony takie jak uzaleznienie, cyberprzemoc czy bezpieczeństwo danych. Uczniowie z chęcia obejrzeli kilka filmików poswieconych tym zagadnieniom, a nastepnie odpowiadali na zadawane pytania.

 

Ferie 2020

altW czasie tegorocznych ferii, których sponsorem była Gmina Marklowice nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć  w warsztatach plastyczno – technicznych  pod hasłem:  ,,Zima wcale nie jest zła”. Na wtorkowych zajęciach uczestnicy mieli okazję stworzenia przestrzennej, zimowej krainy z użyciem takich materiałów jak tektura, sztuczny śnieg, wata, gałązki, plastelina itp. Tematem czwartkowych zajęć  było ,,Spotkanie z igłą nitką”. Dzieci miały okazję uszyć spersonalizowane serduszka, zrobić wesoły breloczek oraz pomalować słoik metodą decoupage. Część prezentów stworzono z myślą o nadchodzącym Dniu Babci i Dziadka.Oprócz zajęć odbywających się w szkole zorganizowano wyjazdy do kina CINEMA RYBNIK  na filmy: ,,Urwis” i ,,Śnieżna paczka” oraz do ZOOLANDII w Wodzisławiu Śląskim. Każdego dnia na zakończenie zajęć uczestnicy otrzymali pyszny obiad.

 altFOTO GALERIA

 

HARMONOGRAM FERII 2020

 

Harmonogram ferii 2020

 

ŻYCZENIA

GWIAZDKI NAJJAŚNIEJSZEJ,

CHOINKI NAJPIĘKNIEJSZEJ,

PREZENTÓW WYMARZONYCH,

ŚWIĄT MILE SPĘDZONYCH,

KARNAWAŁU SZALONEGO

I NOWEGO ROKU BARDZO UDANEGO!!!

                                Do zobaczenia 2 stycznia 2020 rokuJ

 

SZKOLNA WIGILIJKA

alt19 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne. Wraz z zaproszonymi gośćmi spędziliśmy ten dzień w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Spotkanie rozpoczęło się występem artystycznym. Po części artystycznej wszyscy częstowali się pysznościami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Na zakończenie rozdano nagrody ufundowane przez Gminę Marklowice uczniom biorącym udział w Konkursie  Plastycznym: ,,Nie pal przy mnie, proszę!”. Organizatorem konkursu  była Gmina Marklowice oraz nasza szkoła. Nagrodzeni zostali:alt

Klasa I:

Agata Jasek – I miejsce

Antonina Wala – II miejsce

Bartosz Maciejczyk – III miejsce

wyróżnienie: Michalina Strzałkowska i Maksymilian Fros

Klasa II:

Olga Strączek – I miejsce

Kacper Duda – II miejsce

Julia Mika – III miejsce

wyróżnienie: Maja Koch i Piotr Ośliźlok

Klasa III:

Małgorzata Filipowska – I miejsce

Emilia Mędygrał – II miejsce

Natalia Ognisty – III miejsce

wyróżnienie: Wojciech Czogała i Dawid Koch

altFOTO GALERIA

 

"SPOTKANIE Z CIEKAWYMI LUDŹMI..."

altGrudzień to miesiąc pełen ważnych wydarzeń i wyjątkowych świąt. W oczekiwaniu na Boże Narodzenie i mikołajkowe odwiedziny, swoje święto obchodzą górnicy. W ramach innowacji pedagogicznej pt.: ,,Spotkania z ciekawymi ludźmi” 11 grudnia odwiedzili szkołę wyjątkowi goście: pan Jacek Salwin, pan Krzysztof Barwiak i pan Kacper Kotula. Panowie przybliżyli dzieciom trudną i odpowiedzialną, a zarazem niebezpieczną pracę górnika. Spotkanie wywarło na uczniach ogromne wrażenie, dzieci zadawały panom wiele pytań, na które goście chętnie odpowiadali w barwny sposób. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci zostały obdarowane cukierkami.

alt FOTO GALERIA

 

Strona 4 z 7

«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»
The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting