• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Kontakt:

ul. Wiosny Ludów 78,
44-321 Marklowice
Tel  324550392, Tel: 324531528
Fax: 324550392

Jak oceniasz nową stronę szkoły
 

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

altGdy nadejdzie Wielkanocny poranek

niech spełnią się życzenia tęczowych pisanek...

Mazurków kajmakowych, bazi srebrzystych,

bogatego zająca i kurczaczków puszystych.

Świątecznego nastroju, biesiady obfitej,

                                  lukrowego baranka, a w dyngusa - głowy wodą zmytej!

 

"DWÓJKA" WITA WIOSNĘ

alt,,Witaj wiosno”- takie okrzyki słyszała cała okolica naszej szkoły 21 marca. W ten piękny, słoneczny poranek nasi uczniowie wraz z nauczycielami symbolicznie pożegnali zimę i przywitali upragnioną wiosnę. Po tym wydarzeniu wszystkie dzieci aktywnie spędziły czas, bawiąc się na placu zabaw w różne gry i zabawy.

altFOTO GALERIA

 

DZIEŃ KOBIET

alt8 marca to Dzień Kobiet, toteż z tej okazji uczniowie klasy trzeciej przygotowali krótką akademię, na którą zostały zaproszone wszystkie Panie pracujące w szkole oraz pozostali uczniowie naszej szkoły. Później nastąpiły gorące życzenia dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej. Nie zabrakło również pachnących kwiatów, które wręczyli chłopcy z Samorządu Uczniowskiego dla wszystkich Pań pracujących w szkole oraz dla swoich koleżanek. Na zakończenie, wszyscy uczniowie poczęstowani zostali słodkimi cukierkami i udali się do klas. To nie był koniec wrażeń, ponieważ chłopcy z każdej klasy mile zaskoczyli swoje koleżanki, wręczając im upominki.

altFOTO GALERIA

 
 

KULIG

altWe wtorek 21 lutego 2017 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w kuligu zorganizowanym w Parku Leśnym u Kaczyny w Rogowie. Na miejscu czekały na dzieci już wozy z zaprzęgiem konnym. Trasa kuligu wiodła przez boczne drogi i las. Mimo, iż warunki pogodowe nie do końca sprzyjały, dzieci były w bardzo dobrym nastroju. W trakcie przejażdżki śpiewały poznane piosenki i podziwiały okolice. Po powrocie na uczniów czekała gorąca herbata i ognisko, przy którym dzieci samodzielnie piekły kiełbaski. Na zakończenie tej wspaniałej wycieczki dzieci zostały poczęstowane cukierkami i z uśmiechem na twarzy wróciły do domu.

alt FOTO GALERIA

 

BALIK WALENTYNKOWY

alt14 lutego 2017 roku zorganizowano balik karnawałowo – walentynkowy dla uczniów naszej szkoły. Z tej okazji dzieci przygotowały walentynkowe kartki dla wybranych przez siebie osób, które podczas zabawy zostały rozdane. Uczniowie na to wydarzenie przebrali się w bardzo oryginalne stroje, które szczegółowo zostały zaprezentowane w „pokazie mody”. Były księżniczki, czarownice, tancerki. Nie zabrakło też Batmanów, rycerzy, czy też piratów. W kolejnej części baliku przeprowadzono wiele konkursów i zabaw. Dzieci uczestniczyły w konkursach tanecznych – indywidualnych i w parach. W czasie balu odbyła się również sesja zdjęciowa, podczas której uwiecznione zostały na pamiątkę pomysłowe stroje naszych wychowanków.

alt FOTO GALERIA

 

Strona 4 z 7

«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»
The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting