• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg

Kontakt:

ul. Wiosny Ludów 78,
44-321 Marklowice
Tel  324550392, Tel: 324531528
Fax: 324550392

Jak oceniasz nową stronę szkoły
 

DBAMY O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO

alt17 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim: asp. Magdalena Siekierka, asp. Piotr Pałasz, sierż. szt. Grzegorz Szolc, mł. asp. Wojciech Stencel. Uczniowie mieli  okazję porozmawiać z gośćmi o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych oraz zasadach poruszania się podczas jazdy rowerem. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli  w spotkaniu, odpowiadając na pytania policjantów, jak również zadając wiele pytań gościom.    W nagrodę za czynny  udział wszyscy otrzymali odblaski.

 

ZEBRANIE Z RODZICAMI

W dniu 12.09.2019 (czwartek) roku o godz. 17.00 odbędzie się zebranie rodziców.

Serdecznie zapraszamy

Dyrektor 

   Jolanta Kominek

 
 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

  altWe wrześniu tradycyjnie wszyscy uczniowie wracają do szkoły. Jedni czynią to  bardzo chętnie, drudzy trochę mniej. W tym roku w naszej szkole inauguracja nowego roku szkolnego miała miejsce  2 września. Rozpoczęła się o godzinie 8.00 mszą świętą w kościele parafialnym pw. Narodzenia NMP w Marklowicach - Chałupkach. Po mszy świętej dzieci wraz  z rodzicami wzięły udział w akademii. Na początku wprowadzono poczet sztandarowy  i odśpiewano hymn państwowy i szkoły. Następnie głos zabrała pani dyrektor Jolanta Kominek, która serdecznie powitała wszystkich przybyłych gości, uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do ks. proboszcza Jacka Moronia, który po raz pierwszy zagościł w naszej szkole. Na zakończenie wszyscy  obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy trzeciej, w którym nie zabrakło miłych słów i życzeń do pierwszoklasistów. Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.

 

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów. Nauczycielom życzymy satysfakcji  z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.

alt FOTO GALERIA

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Rozpoczęcie roku szkolnego  2019/2020 odbędzie się

2 września (poniedziałek) o godz. 9.00

(msza św. o godz. 8.00 )

 

BEZPIECZNE WAKACJE

altW związku ze zbliżającymi się wakacjami 13 czerwca w naszej szkole odbył się apel na temat ostrożnego spędzania czasu wolnego latem. Omówiono zagadnienia związane z bezpieczeństwem nad wodą i w górach. Ponadto rozdane zostały dyplomy wraz  z upominkami dla dzieci, które brały udział w konkursie plastycznym: ,,Budowa kanalizacji – zbuduj lepsze jutro dla naszego środowiska” organizowanego przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Wodzisławiu Śląskim.

Serdecznie gratulujemy i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!!!

 

Strona 20 z 20

«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»
The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting